بازی و متاورس

معرفی لیست بهترین بازی های NFT برای اندروید

از آنجایی که کسب درآمد از بازی های بلاکچین مبحث داغ این روزهای NFT است، امروز قصد داریم به معرفی 15 بازی برتر ارز دیجیتال در اندروید بپردازیم.

بهترین بازی های ارز دیجیتال اندروید

AXIE INFINITY

بازی ارز دیجیتال AXIE INFINITY

Axie Infinity یک بازی تجاری و جنگی است که به بازیکنان اجازه می‌دهد موجوداتی را جمع‌آوری کنند، پرورش دهند، بجنگند و موجوداتی به نام Axies (شخصیت‌های مبتنی بر axolotl) که به‌عنوان NFT دیجیتالی می‌شوند، جمع‌آوری کنند. این بازی یکی از دلایل اصلی محبوبیت NFT است.


Splinterlands

Splinterlands

Splinterlands یکی از برترین بازی های NFT برای اندروید است.

اساساً، این بازی با ورق مبتنی بر NFT برای افرادی است که از بازی های ورقی خسته شده اند که برای انجام آن نیاز به سرمایه گذاری مالی قابل توجهی دارند.

با این حال، این بازی با تعداد محدودی کارت شروع می شود، اما با برنده شدن دورهای بیشتر و به دست آوردن تعداد بیشتری از آنها در مدت زمان کوتاه، تعداد کارت ها افزایش می یابد.


Forest Knight

بازی رمزارز Forest Knight

Forest Knight یک بازی استراتژی است که شما را به یک قلمرو فانتزی بزرگ می برد. این یک بازی استراتژی با اقتصاد کامل در بازی بر اساس استانداردهای توکن است.

علاوه بر این، بازی دارای یک منطقه بزرگ با مکان ها، موجودات و چیزهای سرگرم کننده مختلف برای کشف است.

با این حال، پس از رسیدن به سطح ششم، می‌توانید با کاربران واقعی در PvP شرکت کنید. به عنوان پاداش برای تکمیل هر تکلیف، NFT و چیزهای مفیدی دریافت خواهید کرد.

این بازی دارای بیش از 100 شی است که در حال حاضر بیشتر در راه است. همچنین می توانید تیمی از شوالیه ها را با قدرت ها و سبک های مختلف مبارزه جمع آوری کنید.

علاوه بر این، فرصت ایجاد شهر خود و مدیریت اقتصاد آن را نیز خواهید داشت. شما باید اطمینان حاصل کنید که شهروندانتان غذا، تجهیزات و سایر ملزومات کافی دارند.

علاوه بر این، برای دفاع از شهر خود در برابر هیولاها و اژدها به زره و سلاح کافی نیاز دارید، پس انبار کنید.


Delta Time

Delta Time یکی از برترین بازی های NFT برای اندروید

دلتا تایم نیز یکی از برترین بازی های NFT برای اندروید است. یکی از ویژگی های جذاب این بازی این است که به بازیکنان اجازه می دهد تا از طریق حالت Grand Prix مسابقه دهند، که شبیه به یک بازی معمولی مبتنی بر بلاک چین است.


League of Kingdoms

بازی League of Kingdoms

مکانیزم ساده است: شما مالک و کنترل یک قطعه از نقشه بازی هستید. در نتیجه، شما کنترل کاملی بر روی اتفاقات بعدی دارید: می توانید اقتصاد را بسازید، اتحادها را علیه یکدیگر برگردانید و جنگی را شروع کنید، یا هر کار دیگری که به ذهنتان می رسد انجام دهید.

مهمترین چیز در اینجا این است که استراتژی را انتخاب کنید که به آن پایبند باشید. همانطور که ممکن است حدس بزنید، منابع بازی محدود است، بنابراین باید مطمئن شوید که تمام انبارهای خود را به سرعت پر می کنید.

علاوه بر این، روش های شما تحت تأثیر زمان، مسافت و هر عامل دیگری که ممکن است در زندگی واقعی وجود داشته باشد، خواهد بود. شما همچنین می توانید دوستان خود را به بازی دعوت کنید و با آنها اتحاد تشکیل دهید.


Merge Cats: Earn Crypto Reward

Earn Crypto Reward

Crypto Kitties یکی از برترین بازی های NFT برای اندروید است. آنها به کاربران اجازه می دهند بچه گربه های مجازی زرق و برق دار را که در بلاک چین اتریوم زندگی می کنند جمع آوری کنند.

این بازی به خاطر بچه گربه های دوست داشتنی اش معروف است و یکی از اولین بازی های بلاک چین اتریوم است.

علاوه بر این، بازیکنان گربه‌های دیجیتال می‌توانند بچه گربه‌های مجازی خود را در بازار یا بازار مرکزی N. F. T بفروشند.


Skyweaver TCG

بازی بلاکچین Skyweaver TCG

این یک بازی کارتی جدید با گرافیک های پر جنب و جوش و پیچیده و انتخاب زیادی از کارت ها است. در اینجا می توانید تمام کارت های پایه 500+ را به صورت رایگان بازی کنید تا سطوح مطابق خود را ارتقا دهید.

اگرچه تکنیک ها و تجربه بازی شما کل مراحل بازی را تعیین می کند، اما برای صعود به جدول امتیازات، بازی را به صورت رقابتی انجام خواهید داد.


Spells of Genesis

Spells of Genesis

Spells of Genesis نیز یکی از بهترین بازی های NFT برای اندروید است. این بازی دارای یک پس زمینه خارق العاده و نبردهای حماسی متعدد است تا شما را سرگرم کند.

تمام کارهای بازی او برای سناریو، از چیدمان سطح گرفته تا طراحی کارت و هر چیز دیگری، باید گفته شود. برای به دست آوردن توانایی های جادویی، باید به یک تیم بپیوندید و تمام حریفان خود را شکست دهید.

شما معمولاً با یک دسته کارت پایه شروع می کنید که به تدریج آن را تقویت خواهید کرد.

هنگامی که بازی را به دست آوردید، می توانید کارت ها را با هم ترکیب کنید تا ترکیبات منحصر به فرد و قدرتمندی را ایجاد کنید. همه کارت‌ها دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی هستند که ممکن است به شما در مسابقات کمک کند، بنابراین قبل از چیدن عرشه خود، هوشمندانه فکر کنید.


SorareData

بازی ارز دیجیتال SorareData

فوتبال یک بازی عالی برای کسانی است که عادت به بازی کردن آن دارند. در اینجا یک هدیه برای شما وجود دارد: Sorare یک بازی بلاک چین است که در الجزایر تأسیس شده است که به بازیکنان امکان می دهد همزمان فوتبال بازی کنند و ارزهای دیجیتال به دست آورند.

علاوه بر این، شما می توانید تیم مجازی خود را از کارت های دیجیتال مختلف NFT در اینجا طراحی کنید.


Crazy Kings

Crazy Kings

Crazy kings نیز یکی از بازی های NFT اندروید است. این بازی مبتنی بر NFT به عنوان مدلی برای بازی های نقش آفرینی و استراتژی عمل می کند.

علاوه بر این، این بازی به شما این امکان را می دهد که چندین استراتژی برای بردن توکن های NFT در نظر بگیرید که می توانید از آنها برای افزایش قدرت قهرمانان خود استفاده کنید.

با این حال، شما مجموعه ای منحصر به فرد از کارت ها و ارتش ها را برای درگیری در این بازی نقش آفرینی به دست خواهید آورد. در حال حاضر، تقریباً 90 کارت جمعی و فردی وجود دارد که هر کدام مجموعه ای از توانایی های خاص خود را دارند.


Bitcoin Food Fight

Bitcoin Food Fight

همانطور که از نام بازی مشخص است، بازیکن باید با حیوانات مختلفی مبارزه کند. به بازیکن در ابتدا سه دشمن برای مبارزه با انسان ها، الف ها و کوتوله ها اختصاص داده می شود.

با این حال، برای برنده شدن در بازی، بازیکن باید حریف خود را با دقت انتخاب کند و در سبک بازی هر مسابقه به خوبی آشنا باشد.

همانند ارزهای دیجیتال، بازیکنان ابتدا باید در مسابقه برنده شوند. پس از هر قهرمانی جوایز نقدی اهدا خواهد شد.

یکی از ویژگی‌های متمایز اصلی بازی تقریباً 40 استعداد متمایز است که منجر به نزدیک به 50000 پیکربندی خاص می‌شود.


War of Crypta

بازی War of Crypta یکی از بهترین بازی های NFT برای کاربران اندروید

این یک بازی فانتزی PvP است که در آن شما برای دریافت پاداش با بازیکنان دیگر رقابت می کنید. از آنجایی که بازی مبتنی بر فناوری NFT است، همه شخصیت‌های درون بازی قابل معامله هستند.

با توجه به anons بازی، شما با فرم اصلی قهرمان خود شروع می کنید و از طریق سطوح بالا می روید تا توانایی های او را توسعه دهید.

هر چه تعداد مسابقات بیشتری وارد شوید، تجربه قهرمان شما سریعتر افزایش می یابد. علاوه بر این، برای هر مبارزه، شما باید چهار قهرمان را انتخاب کنید.

در نتیجه باید متوجه شوید که هر یک از قهرمانان مجموعه ای منحصر به فرد از نقاط قوت و ضعف دارند که باید مورد ارزیابی قرار گیرند.

با این حال، از سوی دیگر، قهرمانان همگی اژدهایان فانتزی و موجوداتی هستند. شما با یک موجود بچه شروع می کنید و آن را بزرگ می کنید تا تبدیل به یک جانور زیبا شوید. همچنین این یکی از بهترین بازی های NFT برای کاربران اندروید است.


Town Star – Farm

Town Star – Farm

با انجام این بازی می توانید آن را به یک بازی کشاورزی تبدیل کنید.

شما می توانید از کشاورزی لذت ببرید و همزمان توانایی های تجاری خود را بهبود بخشید.

با این حال، قبل از اینکه بتوانید بازی Town Star را شروع کنید، ابتدا باید یک دیوار گالا در دسترس بسازید. این دیوار مانند هر کیف پول بلاک چین دیگری عمل می کند.

تنها تفاوت بین گالا و بقیه این است که کلید خصوصی را فاش نمی کند مگر اینکه رمز عبور خود را ارائه دهید.


Lost Survivors

Lost Survivor

Lost Survivors یکی از بهترین بازی های NFT برای اندروید است. آنها یکی از اولین بازی های بلاک چین بودند که فناوری بلاک چین را به راحتی به عنوان یک بازی اکشن و ماجراجویی با اشیاء بلاک چین که بازیکنان می توانند کسب کنند، به کار بردند.

شما نه تنها می توانید کریپتوس را در این بازی بسازید، بلکه می توانید با آشپزی، چوب بری، استخراج معادن، شکست دادن دشمنان خود و موارد دیگر، خود را به وجد بیاورید.

اگرچه بازی هنوز در مراحل اولیه خود است، در اینجا چیزهای زیادی برای قدردانی وجود دارد و Lost Survivors به طور گسترده به عنوان یک بازی بسیار برتر نسبت به برخی از عناوین کاملاً توسعه یافته در نظر گرفته می شود.


Upland

Upland یکی از بازی های NFT برای اندروید

در نهایت Upland یکی از بهترین بازی های NFT برای اندروید است. این بازی رومیزی ذهن شما را برای مدتی درگیر خواهد کرد.

اگر مونوپولی را دوست دارید این بازی برای شماست. این یک بازی تجارت ملکی در دنیای واقعی است که بر اساس آدرس ها و مکان های واقعی در سراسر جهان است.

با این حال، شما از NFT بازی برای معامله املاک و مستغلات و کسب انگیزه برای اقدامات خود استفاده خواهید کرد. برای تنوع بخشیدن به بازی، می توانید به گنج یابی بروید و علاوه بر تبادل اموال، فعالیت های سرگرم کننده دیگری نیز انجام دهید.

علاوه بر این، اگر گروهی از املاک را با همان سبک جمع آوری کنید، درآمد شما فوراً افزایش می یابد. بسیاری از تاکتیک های دیگر مانند این وجود دارد، بنابراین قبل از بازی حتماً آموزش را بخوانید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Drag To Verify

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا