اخبار

بیت کوین یکی از بدترین ارزهای دیجیتال است!

این نظرات در حالی منتشر می شود که اتریوم و کاردانو به زودی دستخوش ارتقای قابل توجهی می شوند، در حالی که بیت کوین تا حد زیادی بدون تغییر باقی مانده است.

جاستین بونز، بنیانگذار و مدیر ارشد سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری سایبر کاپیتال، به دلیل عدم پیشرفت تکنولوژیکی در بیت کوین (BTC) آن را «یکی از بدترین ارزهای رمزنگاری شده از لحاظ فنی » و «دارایی بدون کاربرد و صرفاً سفته بازانه» در مقایسه با سایر ارزهای دیجیتال نامیده است.

محتوای توییت جاستین بونز :

بیت کوین از این نظر منحصر به فرد است که از نظر فنی یکی از بدترین ارزهای دیجیتال است.

دارای یک مدل امنیتی بلند مدت خراب است

فاقد ظرفیت، برنامه‌ریزی و ترکیب‌پذیری است

کیفیت اقتصادی نسبتاً ضعیف دارد

بیت کوین در واقع یک دارایی بدون کاربرد و صرفاً جهت سفته بازی است

— جاستین بونز (@Justin_Bons) 28 اوت 2022

بونز چندین سال است که یکی از قدیمی‌ترین صندوق‌های ارز دیجیتال اروپا به نام Cyber ​​Capital را تاسیس کرده است و از سال 2014 خود را محقق تمام وقت کریپتو می‌داند. علاوه بر این، بونز تعداد زیادی نود (ماینر) را در شبکه های بیت کوین و بیت کوین کش راه اندازی کرده است.

در حالی که جاستین در سال 2014 به شدت از بیت کوین دفاع کرده بود، گفت: «واقعیت این است که بیت کوین به طور چشمگیری از آن زمان تغییر کرده است! تصمیم برای عدم افزایش اندازه بلوک ها نشان دهنده «انحراف عمده از چشم انداز و هدف اصلی بیت کوین است».

جهان نیز دست خوش تغییر شده و پیشرفت کرده است. به یاد دارم که قبلاً گفته می شد که بیت کوین بهترین فناوری ها را به کار می گیرد. مشخص است که این تئوری به صورت کامل شکست خورده است زیرا بیت کوین هیچ قرارداد هوشمند، فناوری حفظ حریم خصوصی یا پیشرفت های بزرگی را ارائه نمی دهد.
با این حال، به نظر نمی رسد که شبکه لایتنینگ بیت کوین، که یکی از راه حل های واضح تر برای مشکل مقیاس گذاری شبکه است نظر بونز را به خود جلب کرده باشد.

وی افزود :

” بیت کوین به یک دارایی صرفاً سوداگرانه تبدیل شده است

مردم، در بیشتر موارد، فقط در بیت کوین سرمایه گذاری می کنند، زیرا معتقدند قیمت آن بالا خواهد رفت

این شیوه کار همان روش سرمایه گذاری در طرح های پانزی است

همه کاربرد های بیت کوین، بر خلاف دلایل اساسی درآمد و سودمندی و تحلیل مورد استفاده قرار گرفته است

— جاستین بونز (@Justin_Bons) 28 اوت 2022

زمانی که بیت کوین در ابتدا در سال 2009 راه اندازی شد، به عنوان یک سیستم نقدی الکترونیکی همتا به همتا طراحی شد. در وایت پیپر بیت کوین، ساتوشی ناکاموتو به این موضوع اشاره کرد که هرگونه گمانه زنی در مورد ارزش بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری صرفاً محصول جانبی آن بوده و دور از هدف اصلی آن است.

روایت پیرامون بیت کوین در طول زمان تغییر کرده است، به طوری که ارز دیجیتال پیشرو در طول سال های اخیر به عنوان یک محافظ تورم، ذخیره ارزش و یا طلای دیجیتال دیده می شود.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Drag To Verify

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا