استخراج رمزارزها

5 استخر استخراج یا Mining Pool عالی برای دوج کوین در سال 2022

دوج کوین یکی از معروف ترین ارزهای دیجیتال امروزی است که با یک شوخی و میم کارش را شروع کرد. این ارز در گذر زمان به جایگاه خوبی رسید. طوری که در حال حاضر دوج، جزو ده ارز برتر بازار کریپتوکارنسی ها می باشد. با توجه به مارکت کپ بالایی که این ارز دارد، بسیاری از افراد به دنبال ماین کردن (استخراج) دوج هستند. بهترین راهکار برای بالا بردن سود حاصل از استخراج DOGE، پیوستن به یک استخر استخراج دوج کوین مناسب است.

استخر استخراج دوج کوین از به هم پیوستن سخت افزارهای ماینینگ ایجاد می شود و قدرت هش بالاتری را به دست می آورد. در ادامه ما چند مورد از بهترین استخر های استخراج دوج کوین را به شما معرفی می کنیم تا در صورت علاقه مندی در این استخرها عضو شوید و دوج کوین دریافت کنید. با ما همراه باشید.

روش های استخراج دوج کوین

فرآیند به دست آوردن دوج کوین از طریق تایید تراکنش ها در بلاک چین، استخراج دوج کوین نامیده می شود. برای شرکت در فرایند تایید تراکنش ها، شما باید اقدام به استخراج دوج کوین نمایید.

استخراج دوج کوین به سه صورت انجام می شود:

  • استخراج انفرادی: در این روش، افراد با دستگاه های استخراج Doge از جمله پردازنده، GPU یا ماینر اقدام به استخراج فردی دوج کوین می نمایند. با توجه به اینکه قدرت پردازش سیستم محدود است، این روش معمولا کند بوده و استخراج اولین بلوک شما، ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها طول بکشد.
  • استخراج تلفیقی: وقتی چندین ماینر با یکدیگر جمع می شوند و قدرت پردازشی شان را به اشتراک می گذارند، احتمال ثبت بلوک های دوج کوین بیش تر می شود. به این نوع استخراج، استخر استخراج می گویند.
  • استخراج ابری: در این حالت می توانید منابع محاسباتی یک مرکز داده گسترده را برای انجام ماینینگ اجاره کنید. مرکز داده، استخراج دوج کوین را انجام می دهد و پاداش شما را پرداخت می کند.

برای استخراج دوج کوین نیاز به ابزار دارید. سخت افزار دوج کوین شامل CPU، GPU و ماینرهای Scrypt ASIC است. برای استخراج همچنین به نرم افزارهای استخراج نیاز دارید. برنامه های CPU Miner by pooler ، EasyMiner و Easyminer از جمله این نرم افزارها می باشند. اگر ماینینگ ابری dogecoin را انتخاب می کنید، به سخت افزار و نرم افزار نیاز ندارید. تنها چیزی که نیاز است یک کیف پول رمزنگاری Dogecoin می باشد.

کیف پول ها محلی برای ذخیره سازی پاداش های دوج کوین هستند. ولت های زیادی از جمله کیف پول تراست ولت، دوج کوین را پشتیبانی می کنند.

قبل از شروع استخراج دوج کوین، بررسی کنید که آیا استخراج این ارز به نسبت هزینه برق و سایر هزینه هایی که صرف می کنید ارزشمند است یا خیر؟ برای این کار می توانید از ماشین حساب Dogecoin استفاده کنید؛ تا سود خود را از قبل بدانید.

بهترین روش استخراج، استخراج گروهی در استخر است.
برای به حداکثر رساندن سود حاصل از استخراج، بهترین راهکار، عضویت در یک استخر استخراج مناسب است.

استخر استخراج دوج کوین (Mining Pool)

استخرهای استخراج (Mining Pool) به مکان هایی گفته می شود که استخراج کنندگان در آن عضو شده و سخت افزار خود را برای استخراج ارز خاصی، به اشتراک می گذارند. در انتهای هر دوره عضویت، سود حاصل از استخراج بر حسب میزان سخت افزاری که هر عضو به اشتراک گذاشته است، بین اعضا تقسیم می شود.

با توجه به قدرت هش بالایی که استخرهای دوج کوین دارند، استخراج انفرادی شانس چندان زیادی نداشته و از این جهت کاربرانی که علاقه مند به استخراج دوج کوین هستند، توان پردازشی شان را با استخرها به اشتراک می گذارند.

دوج کوین استخرهای زیادی دارد. مهم ترین فاکتورهاییی که در انتخاب استخر باید به آن ها توجه کنید قدرت هش، هزینه عضویت و امنیت می باشند. استفاده از یک استخر ماینینگ برای استخراج دوج کوین هزینه های مصرف انرژی شما را کاهش می دهد و شانس شما را برای دریافت پاداش افزایش خواهد داد. به همین منظور در ادامه ما تعدادی از بهترین استخر های استخراج دوج کوین را معرفی نموده و برخی از ویژگی های کلیدی آن ها را بررسی و مقایسه می کنیم.

بهترین استخر استخراج دوج کوین کدام است؟

استخر استخراج در واقع یک مجمع استخراج ارز دیجیتال است، که از تعداد زیادی اعضا تشکیل شده است. این اعضا با همکاری یکدیگر و با به اشتراک گذاری سخت افزارهای خود، هدفی مشترک را دنبال کرده و در نتیجه سود بهتری را دریافت می کنند.

قبل از پیوستن به هر استخر استخراج Dogecoin، باید بدانید که استخر چگونه پاداش اعضای خود را محاسبه می کند، چقدر امنیت دارد و چه کارمزدی دریافت می کند؟ این جزئیات برای تصمیم گیری شما در مورد انتخاب بهترین گزینه استخر استخراج دوج کوین لازم است.

Prohashing

استخر prohashing یکی از بهترین استخرهای استخراج دوج کوین است. این استخر در سال 2013 تاسیس شد. از این استخر می توان برای ماین کردن چندین ارز بهره برد. یکی از نکات جالب prohashing، امکان دریافت پرداختی ها با ارزی متفاوت است. به عبارت ساده تر شما می توانید در این استخر اقدام به استخراج دوج کوین نمایید، اما پرداختی های خود را با استفاده از بیت کوین دریافت کنید. البته به این شرط که ارز انتخابی شما، در لیست کوین های قابل پرداخت استخر باشد.

کاربران Prohashing قادرند 29 آلت کوین را با استفاده از این استخر استخراج کنند. هزینه عضویت در پروهشینگ به میزان 4.99 درصد از پرداختی شما می باشد که نسبتا هزینه بالایی است. اما هیچ کارمزدی برای برداشت از حساب دریافت نمی شود و شما می توانید هر زمانی که خواستید، دریافتی خود را به کیف پولتان انتقال دهید.

این استخر دارای یک الگوریتم کاربردی برای انتقال خودکار کاربر به سودآورترین الگوریتم هش است. به این ترتیب دیگر نیازی نیست که هر بار سود استخراج خود را محاسبه کرده و در رابطه با الگوریتم استخراج خود تصمیم گیری کنید.

استخر استخراج دوج کوین پرو هشینگ
استخراج همزمان دو رمز ارز دوج کوین و لایت کوین بدون کاهش هش ریت، از جمله مزایای این استخر است.

Multipool

Multipool از جمله استخرهای چند منظوره است که در آن می توانید چندین ارز مختلف را ماین کنید. فعالیت این استخر در الگوریتم های Scrypt ، SHA-256 و X11 است. از ویژگی های مطرح این استخر استخراج، قابلیت ماین همزمان می باشد. به عبارت ساده تر شما می توانید بدون کاهش قدرت هش سخت افزار خود، همزمان به استخراج دوج کوین و لایت کوین بپردازید و در هر دو استخر سهیم باشید.

کارمزد عضویت در این استخر، 1.5% به ازای استخراج هر بلاک است. اما کارمزدی برای برداشت پرداختی ها وجود ندارد و هر زمان که بخواهید، می توانید دوج کوین جایزه تان را به کیف پول منتقل کنید.

معرفی استخر Multipool
مهم ترین ویژگی استخر استخراج Multipool، قابلیت ماین همزمان دو ارز متفاوت می باشد.

استخر استخراج دوج کوین Litecoinpool

Litecoinpool در اصل یک استخر استخراج برای ارز لایت کوین است، اما از آنجایی که الگوریتم لایت کوین و دوج کوین مشترک است و هردوی آن ها از الگوریتم Scrypt استفاده می کنند، این استخر قابلیت استخراج دوج کوین را نیز دارد. Litecoinpool کار خود را از سال 2011 شروع کرده است و یک استخر با سابقه محسوب می شود. یکی از مهمترین ویژگی های این استخر، امنیت و مقیاس پذیری بالای آن می باشد که از سیستم امنیتی TLS استفاده می کند.

به جرات می توان گفت که Litecoinpool یکی از قدرتمندترین و بهترین استخرهای استخراج دوج کوین است. استخر Litecoinpool بر اساس الگوریتم شفاف PPS (پرداخت به ازای سهم) کار می کند و به همین جهت تمامی پرداختی ها در آن به صورت شفاف انجام می شود. کارمزد عضویت در استخر لایت کوین پول، 2% محاسبه شده است که مبلغ منصفانه ای است.

معرفی استخر Litecoinpool
Litecoinpool یکی از قدرتمندترین و بهترین استخرهای استخراج دوج کوین است که فعالیت خود را از سال 2011 شروع کرده است.

1Coinpool

یکی دیگر از استخر های استخراج دوج کوین و لایت کوین، استخر 1CoinPool می باشد که از امنیت بسیار بالایی برخوردار بوده و رابط کاربری ساده ای را برای کاربران مبتدی داراست. کارمزد عضویت در این استخر رایگان بوده و علاوه بر دوج کوین، قابلیت استخراج لایت کوین، اتریوم و زی کش را نیز دارد.

استخر 1Coinpool به صورت خودکار، کوین های استخراج شده را به کیف پول شما انتقال می دهد که از این نظر یک امتیاز محسوب می شود. پرداختی های این استخر بر اساس نرخ هش محاسبه می شود و هر چه نرخ هش بیش تری را در آن به اشتراک بگذارید، پرداختی بیش تری را دریافت خواهید کرد.

1Coinpool ادعا دارد که قادر است در طول یک هفته سه بلاک از بلاک های دوج کوین را استخراج کند. با توجه به پاداش ده هزار دوج کوینی برای استخراج هر بلاک، هفته ای 30000 دوج کوین با استفاده از این استخر، استخراج خواهد شد که به نظر آمار خوبی است.

استخر استخراج دوج کوین 1pool
استخر 1CionPool علاوه بر دوج کوین، قابلیت استخراج لایت کوین، اتریوم و زی کش را نیز دارد.

استخر استخراج دوج کوین Aikapool

با عضویت در استخر Aikapool، علاوه بر دوج کوین، می توانید به استخراج بیش از 14 آلت کوین دیگر که از الگوریتم Scrypt استفاده می کنند، بپردازید.

الگوریتم هایی همچون Scrypt، Equihash، X11، Lyra2v، از جمله الگوریتم هایی هستند که در این استخر پشتیبانی می شوند. اگر می خواهید الگوریتم استخراج تان Scrypt باشد، علاوه بر دوج کوین می توانید 9 رمز ارز دیگر را نیز استخراج کنید. این موضوع برای کاربران استخر Aikapool بسیار کارآمد است.

کارمزد عضویت در این استخر 2% است که کارمزد معقولی می باشد.

معرفی Aikapool
در استخر Aikapool، علاوه بر دوج کوین، می توانید به استخراج بیش از 14 آلت کوین دیگر که از الگوریتم Scrypt استفاده می کنند، بپردازید.

جمع بندی

افرادی که می خواهند شانس خود را برای استخراج دوج کوین افزایش دهند، می توانند از استخرهای استخراج استفاده کنند. استخر های استخراج دوج کوین فضایی مجازی هستند که کاربران دوج کوین، با به اشتراک گذاری قدرت محاسباتی خود، سرعت حل معادلات شبکه را افزایش می دهند. در این صورت اگر کسی موفق به استخراج شود، پاداش آن به طور مساوی بین همه تقسیم می شود. در شرایطی که قیمت دوج کوین صعودی باشد، سود حاصل از استخراجT قابل ملاحضه خواهد بود.

مشارکت در استخرها، مصرف انرژی و هزینه های دیگر را کاهش می دهد. در این مقاله تعدادی از بهترین استخرهای استخراج Dogecoin را به شما معرفی کردیم. در صورت تمایل به عضویت در استخر، با بررسی وب سایت این استخرها می توانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Drag To Verify

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا