بازی و متاورس

معرفی 11 بازی رایگان که می توانید با آنها ارز دیجیتال کسب کنید!

امکان انجام بازی های آنلاین رایگان ارز دیجیتال برای کسب درآمد دیگر مربوط به گذشته نیست و چندین بازی از این دست وجود دارد. با ظهور این بازی‌های مبتنی بر بلاک چین، این احتمال وجود دارد که بتوانید جریان درآمد دیگری ایجاد کنید، به خصوص اگر زمان زیادی را صرف بازی کنید.

بازی های کسب درآمد (Play-to-Earn)

با ظهور دنیای کریپتو، جذابیت بازی های Play-to-earn (P2E) افزایش یافته است. بسیاری از کاربران اولیه اینترنت به این فکر می‌کردند که آیا می‌توانند بازی‌های آنلاین رایگان برای کسب درآمد بازی کنند، و معلوم شد که می‌توانند.

این مدل بازی منحصر به فرد بازی برای کسب درآمد برای بزرگسالان طراحی شده است و به شرکت‌کنندگان برای انجام بازی‌هایی که معمولاً انجام نمی‌دهند، ارز مجازی پاداش می‌دهد. یکی از محبوب ترین بازی های امروزی Axie Infinity است، یک بازی بلاک چین که در آن باید مجموعه ای از Axies ،NFT های بازی را بسازید. اگر ارزش کل دارایی های بازی را در نظر بگیریم، Axie Infinity بیش از 3 میلیارد دلار دارد.

Axie Infinity برای شروع بازی به سه Axie NFT نیاز دارد. و قیمت NFT با محبوبیت بازی بالا رفته است. به گزارش DappRadar، گران ترین NFT به قیمت 2.33 میلیون دلار در WETH معامله شد.

بهترین انگیزه برای انجام هر یک از این بازی های مبتنی بر بلاک چین این است که دارایی های درون بازی شما در بلاک چین ثبت شده و در واقع NFT هستند. اگر می‌خواهید بازی کنید، این موارد مفید هستند، اما اگر تصمیم بگیرید دیگر نمی‌خواهید بازی کنید، به احتمال زیاد می‌توانید برای آنها خریدار پیدا کنید.

به همین دلیل است که بازی‌های NFT و بلاک چین می‌توانند گزینه‌های سرمایه‌گذاری و منابع درآمد عالی باشند. این مدل به بازیکنان این امکان را می دهد که با ارز مجازی پول دریافت کنند و برای کسب درآمد به بازی های آنلاین رایگان بپردازند.

11 بازی آنلاین رایگان برتر برای کسب درآمد

در ادامه با ایرانکس بیت همراه باشید تا برخی از داغ‌ترین و پیشگام‌ترین بازی‌های رایگان P2E را بررسی کنیم.


1) Splinterlands

بازی رمز ارز رایگان Splinterlands

Splinterlands یکی از برترین بازی‌های بازی برای کسب درآمد است. این بازی که قبلا با نام Steem Monsters شناخته می شد، در بلاک چین Hive وجود دارد و به سبک بازی های تجاری تعلق دارد. Splinterlands یک بازی است که در آن بازیکنان برای دریافت جوایز درون بازی با هیولاها مبارزه می کنند.

پلتفرم Splinterlands به علاقه مندان به کارت اجازه داد و ستد، بازی و کسب جوایز درون بازی را می دهد. این بازی هم بر روی دستگاه‌های تلفن همراه و هم در رایانه‌های رومیزی در دسترس است و در حال حاضر بیش از 500 کارت (و به طور مداوم کارت‌های بیشتری اضافه می‌شود) وجود دارد که بازیکنان می‌توانند با ترکیب آنها توانایی‌های شخصیت خود را بهبود بخشند و آنها را قوی‌تر کنند.

از هفت شابرای تعیین میزان مهارت یک بازیکن استفاده می شود: سرعت و زره، هزینه مانا و انواع مختلف حمله، از جمله غوغا، برد و جادو. Splinterlands به «جناح‌های» مختلفی تقسیم می‌شود که به آن «شکاف» نیز می‌گویند. هر کارت متعلق به یک جناح است:

  • آتش
  • زمین
  • اژدها
  • مرگ
  • زندگی
  • اب
  • بی طرف

در Splinterlands موارد کمیاب، توانایی‌ها و راه‌های زیادی برای برتری نسبت به دیگران وجود دارد.

Splinterlands طیف گسترده‌ای از فعالیت‌های درون بازی دارد که بازیکنان می‌توانند هر روز در آن‌ها شرکت کنند تا جوایزی کسب کنند. اشکال مختلفی از گیم پلی وجود دارد، از جمله کوئست ها، بازی های رتبه بندی شده و مسابقات.

این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا در سطوح مختلف بازی کنند. آن‌ها می‌توانند بسته‌های کارت، معجون‌های کمیاب و جادویی و همچنین کمیاب‌ترین مورد، Dark Energie (ارز دیجیتالی که برای خرید اقلام در فروشگاه درون‌بازی استفاده می‌شود) به دست آورند.

بازیکنان Splinterlands می توانند از کارت ها برای افزایش سطح خود استفاده کنند، از بازیکنان دیگر کارت اجاره کنند یا کارت های خود را به ارزهای دیجیتال مختلف تبدیل کنند.


2) Chainmonsters

بازی رایگان ارز دیجیتال Chainmonsters

Chainmonsters یک بازی آنلاین چندنفره چندنفره مهیج است که به شما امکان می‌دهد در یک محیط چندنفره بزرگ به نبرد، تجارت و گرفتن هیولاهای دیجیتالی بپردازید.

این بازی تجربه بازی سنتی را با ویژگی های جدیدی ترکیب می کند که به لطف ادغام با بلاک چین Flow امکان پذیر است. همه NFTها متعلق به کاربران هستند و منحصراً توسط آنها کنترل می شوند.

توسعه دهندگان بازی Flow را انتخاب کردند زیرا معتقدند این برای برنامه ها و بازی های نسل بعدی است. اصول طراحی اصلی Flow هم مشتری محور و هم توسعه‌دهنده است. آنها این شبکه بلاک چین را بسیار مقیاس پذیر و پلتفرمی مناسب برای برندهای جهانی مانند: UFC ،Warner Music Group ،Dr. Seuss NBA و Ubisoft کرده اند.

هدف Chainmonsters ایجاد مشارکت های بلندمدت و ایجاد یک اقتصاد مبتنی بر بازیکن در مقیاس بزرگ است. از ژانویه 2022، بازی در نسخه بتای خود قرار دارد و تنها کیف پول‌هایی با توکن Access معتبر می‌توانند به بازی دسترسی داشته باشند.

در حالی که بازیکنان یک سفر حماسی را آغاز می کنند، دائماً به بلاک چین متصل می شوند. هر دارایی دیجیتال و Chainmonster در بلاک چین Flow وجود دارد.

135 Chainmon مختلف وجود دارد که می توانید در بازی بگیرید، اما هر کدام نقاط قوت متفاوتی دارند. قدرت با ویژگی های فردی آنها تعیین می شود. شماره سریال هر Chainmon با توجه به تعداد بازیکنانی که آن را ضبط کرده اند تعیین می شود. همچنین می توان آن را در سه نوع بصری مختلف مشاهده کرد:

  • معمولی
  • سایه
  • کریستال

این بازی دارای 600 Chainmon کریستال خواهد بود که آنها را NFT های کلکسیونی کمیاب و دلخواه می سازد. آیتم های دیجیتالی درون بازی مانند لباس ها را می توان توکنیزه کرد و به آن متصل کرد یا با Chainmons معامله کرد.


3) Gods Unchained

بازی رایگان ارز دیجیتال Gods Unchained

اگر می خواهید بازی های آنلاین رایگان برای کسب درآمد داشته باشید، Gods Unchained یکی از گزینه های محبوب است. این یک بازی کارتی تجارت آنلاین است که می توانید به صورت رایگان بازی کنید و ارز مجازی کسب کنید. این بازی در سال 2018 معرفی شد، زمانی که سازندگان میلیون‌ها کارت Mystic را فروختند و 15 میلیون دلار در دور سرمایه‌گذاری سری A جمع‌آوری کردند.

کوین اصلی بازی GODS است و این توکن به عنوان یک گزینه پرداخت در طول بازی عمل می کند. ارزش منحصربه‌فرد کارت‌های کمیاب این است که می‌توان آن‌ها را با ارز دیجیتال GODS معامله کرد، که سپس می‌توان آن را با پول نقد فیات مبادله کرد. از آنجایی که آنها به طور کامل دارایی هایی را که در طول زمان به دست می آورند کنترل می کنند، این مدل به بازیکنان انگیزه بیشتری برای بازی می دهد.

با تعداد بازیکنان بیشتر و فروش بیشتر در هر ماه، این بازی به سرعت در حال افزایش محبوبیت است. تیمی که در پشت این بازی قرار دارد، کار برجسته ای در ارتقای بازی از طریق مسابقات و رویدادهای رتبه بندی انجام داده است. آنها قصد دارند نسخه موبایلی این بازی را منتشر کنند که به آنها امکان می دهد افراد بیشتری در سراسر جهان دسترسی پیدا کنند.

Gods Unchained به بازیکنان این فرصت را می دهد که با بازی ساده پول دربیاورند و کارت های خود را مبادله کنند و اگر می خواهید بازی های آنلاین رایگان برای کسب درآمد داشته باشید، این گزینه را به گزینه ای عالی تبدیل می کند.


4) Coin Hunt World

بازی رایگان کریپتوکرنسی Coin Hunt World

Coin Hunt World عناصر مختلف بازی های آنلاین محبوب را ترکیب می کند و آنها را به عنوان یک بازی رمزنگاری در کنار هم قرار می دهد.

بازی Coin Hunt World شباهت زیادی به Pokémon Go دارد و بازیکنان را تشویق می کند که به بیرون رفته و جهان را کشف کنند. بازی از موقعیت مکانی شما استفاده می کند و به جای تعقیب پوکمون های جدید، بازیکنان می توانند بیت کوین را جذب کنند.

ارز دیجیتالی که از طریق Coin Hunt World پیدا می‌کنید می‌تواند در انواع اپلیکیشن‌های معاملاتی استفاده شود و به بازیکنان اجازه می‌دهد زمان بازی خود را به پول واقعی تبدیل کنند.

چگونه Coin Hunt World را بازی کنیم؟

شما فقط باید برنامه را روی دستگاه خود دانلود کنید و شروع به جستجوی گنج های پنهان روی نقشه کنید. همانطور که در حال شکار هستید، می توانید بازی های کوچک انجام دهید، با افراد جدید ملاقات کنید و بیت کوین کسب کنید. حتی می توانید از مکان های انتخابی NFT کسب کنید. این به شما امکان می دهد تا قطعات انحصاری تاریخ جهان شکار سکه را ایمن کنید.

بازیکنان باید کلیدهایی را پیدا کنند که برای باز کردن خزانه ها استفاده می شود. بازیکنان می توانند دنیای واقعی را کاوش کنند و کلیدها را جستجو کنند. شما با سؤالات بی اهمیتی سرگرم خواهید شد که هر بار که یک خزانه کشف می شود ظاهر می شود. در صورت پاسخ صحیح به کاربر در بازه زمانی تعیین شده، پاداش دریافت می شود.

در حال حاضر کاربران با بیت کوین واقعی و اتریوم و همچنین ساخت آیتم ها و پوسته های آواتار پاداش دریافت می کنند. Cubie Blueprints به زودی به عنوان NFT در دسترس خواهد بود.

Coin Hunt World در ایالات متحده، کانادا و بریتانیا در دسترس است. کاربران iOS که در کشورهای دیگر زندگی می کنند، می توانند در حالی که منتظر انتشار هستند، به یک سؤال بی اهمیت روزانه دسترسی داشته باشند.

این نقشه مکان ها و اشیاء خاصی را نشان می دهد که در سراسر جهان پراکنده شده اند. شما فقط باید وارد بازی شوید و شروع به شکار کنید.


5) The Sandbox

بازی رایگان رمز ارز The Sandbox

Sandbox یک بازی برای کسب درآمد است که از فناوری بلاک چین، DeFi و NFT برای ایجاد یک متاورس سه بعدی استفاده می کند. دنیای مجازی به بازیکنان اجازه می‌دهد تا بازی‌ها و دارایی‌های دیجیتالی خود را با استفاده از ابزارهای طراحی رایگان شخصی‌سازی و ایجاد کنند. این بازی را می توان به عنوان یک نسخه DeFi از Minecraft در بلاک چین در نظر گرفت.

سپس می‌توانید از کالاهای مجازی که با NFT ایجاد می‌کنید، کسب درآمد کنید و آن‌ها را در The Sandbox Marketplace برای توکن‌های SAND، رمزنگاری بومی بازی، بفروشید. SAND برای تمام تراکنش ها و تعاملات درون بازی استفاده می شود. می‌توانید SAND را با بازی در مسابقات و بازی‌ها در The Sandbox یا با خرید آن در صرافی‌های ارزهای دیجیتال به دست آورید.

برای دسترسی به بازی‌ها، محیط‌ها و هاب‌های مختلف در Sandbox، بازیکنان باید آواتارهای خود را ایجاد کنند.

Sandbox در ابتدا یک پلتفرم بازی موبایلی بود که قرار بود با Minecraft رقابت کند. این یک موفقیت بزرگ بود و بیش از 40،000،000 بار در سراسر جهان دانلود شده است.

در سال 2018، آرتور مادرید و سباستین بورژه، بنیانگذاران این اپلیکیشن، تصمیم گرفتند امکان ایجاد یک متاورس سه بعدی با استفاده از فناوری بلاک چین را بررسی کنند. آن‌ها می‌خواهند کاربران بتوانند با استفاده از NFT صاحب آثار خود شوند و برای شرکت در اکوسیستم جوایزی دریافت کنند. پروژه Sandbox که در سال 2020 راه اندازی شد، به یکی از محبوب ترین بازی های رمزنگاری تبدیل شد که در محبوبیت با Axie Infinity و Decentraland رقابت می کند.

در نوامبر 2021، The Sandbox بودجه 93 میلیون دلاری را از SoftBank، یک شرکت ژاپنی موبایل دریافت کرد. این بازی بیش از 50 شریک از جمله Atari، یک شرکت بازی سازی مشهور، CryptoKitties، The Walking Dead و رپر Snoop Dogg را جذب کرد.


6) Defi Degen Land

بازی رایگان Defi Degen Land

DeFi Degen Land یک ابر دنیای آنلاین است که در آن کاربران ممکن است با یک بلاک چین در بازی درگیر شوند. NFT ها، مالکیت دارایی های دیجیتال، چت صوتی، تعامل بلاک چین و مدل بازی P2E همگی بخشی از متاورس هستند.

هدف اصلی این متاورس، ترکیب گیمیفیکیشن و دیفای به روشی آسان است. متاورس به زودی در دسترس خواهد بود و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا با دیگران در بازی ارتباط برقرار کنند، با بازی‌های آنلاین درآمد کسب کنند و از NFT در بازی استفاده کنند. این متاورس آشنایی کاربران جدید با دیفای را سرگرم کننده و آسان می کند.

DeFi Degen Land Metaverse می تواند داده ها را از طریق بلاک چین ارسال و دریافت کند، که دنیایی از امکانات را برای توسعه و به روز رسانی های آینده باز می کند.


7) Crypto Royale

بازی رایگان Crypto Royale

کریپتو رویال یکی دیگر از بازی‌های سودآور است که می‌توان آن را بدون سرمایه‌گذاری اولیه انجام داد. این در یک مرورگر اجرا می‌شود و بازیکنان باید برای برنده شدن ارزهای دیجیتال با یکدیگر رقابت کنند.

کریپتو رویال به کاربران این امکان را می دهد که وارد میدان نبرد شده و ارزهای دیجیتال را به دست آورند. در بازی، کاربران با قمرها نشان داده می شوند که می توانند رنگ های مختلفی داشته باشند (آبی، زرد یا صورتی). کریپتو رویال با رمزنگاری بومی خود، ROY، که یک توکن HRC-20 است، به کاربران جایزه می‌دهد.

هر روز بیش از 1000 بازیکن در میدان جنگ جمع می شوند تا برای ROY بجنگند. برای بردن جایزه، بازیکنان باید آخرین نفری باشند که در میدان نبرد ایستاده اند. شخصیت یک بازیکن را می توان با سه ماه (آبی، زرد یا صورتی) نشان داد. جمع آوری جعبه ها در میدان جنگ می تواند رنگ ها را قابل تعویض کند. آنها باید برای افزایش قدرت بازیکن بر حریف برای پیروزی استفاده شوند.

هر بازیکن می تواند سبک خاص خود را اتخاذ کند، که اغلب به ویژگی امضای بازیکن تبدیل می شود. مهم نیست بازیکن یا حریف از چه استراتژی استفاده می کند، همیشه یک نیروی خارجی وجود دارد که به گیم پلی فشار می آورد. در حالی که بیرون رفتن در تاریکی می‌تواند باعث کاهش سلامتی شود، کلکسیون‌های بیرونی می‌توانند و اغلب سلاح‌های لازم برای پیروزی را فراهم می‌کنند. زمان بندی و موقعیت یابی اجزای مهم مهارت یک بازیکن هستند.


8) Worlwide Webb

بازی ارز دیجیتال Worlwide Webb

Worldwide Webb یک متاورس قابل تعامل است، یک بازی نقش آفرینی آنلاین به صورت انبوه چند نفره (MMORPG) که ابزاری برای پروژه های محبوب NFT فراهم می کند. NFT ها برای ایجاد آواتار، حیوانات خانگی، زمین ها، آیتم ها و ماموریت ها استفاده می شوند. گروهی از توسعه‌دهندگان، هنرمندان، کدنویس‌ها و بازاریاب‌های بومی رمزارز، بازی را با ذهنیت ساخت اول اجرا کردند. آنها به سرعت در حال توسعه فناوری ها و برنامه های کاربردی جدید هستند.

اکوسیستم Worldwide Webb شامل زمین است، که فضاهای درون بازی هستند که متعلق به دارندگان توکن NFT هستند و توسط آن کنترل می شوند. این مناطق درون بازی را می توان برای رویدادهای اجتماعی، آواتارها و بازی ها استفاده کرد. سازنده کوئست به شما امکان می دهد قراردادهای هوشمند سفارشی ایجاد کنید، هنر خود را بفروشید و به شما اجازه می دهد قراردادهای هوشمند را درج کنید.

ویژگی اصلی Worldwide Webb توانایی داشتن NFT های آواتار و عکس های نمایه از پروژه های OpenSea است. در مورد آواتارها، بازی با Cryptopunks ،KaijuKingz و CyberKongz یکپارچه شده است. حیوانات خانگی توسط مجموعه‌های PunkCats و Cypher City Pets NFT نشان داده می‌شوند.

در داخل بازی، بازیکنان بازی‌های آرکید را برای بازی پیدا می‌کنند و برای آن‌ها پاداش به ارمغان می‌آورند. این بازی دارای مسابقات متعدد با جوایز و هزینه های سخاوتمندانه است. از آنجایی که ویژگی‌های بیشتری عرضه می‌شود، بازیکنان منتظر راه‌های جدیدی برای کسب درآمد واقعی از بازی هستند.


9) Nine Chronicles

بازی رایگان Nine Chronicles

Nine Chronicles یک MMORPG (بازی نقش آفرینی آنلاین انبوه چند نفره) منبع باز و مبتنی بر بلاک چین است که در آن بازیکنان می توانند رمز اصلی بازی یعنی کوین NCG را استخراج کنند.

بازیکنان می توانند از بین چهار کلاس شخصیت انتخاب کنند. شخصیت به اسلحه و زره مجهز می شود و به آن غذا داده می شود تا از آن استفاده کند. سپس آنها برای ماجراجویی آماده می شوند. بازیکنان کنترلی بر ماجراهای شخصیت خود ندارند، از این رو سبک بازی – Idle است. Nine Chronicles هزاران بازیکن دارد و همچنین دارای پیشرفت RPG است.

در مرحله آماده سازی، تمامی تصمیمات گیم پلی در Nine Chronicles گرفته می شود. در طول این مرحله، بازیکنان می توانند برای شخصیت های خود تجهیزات بفروشند و بسازند. پس از اینکه شخصیت به ماجراجویی می‌پردازد، بازیکن نمی‌تواند کاری بکند جز تماشای و منتظر ماندن برای دیدن چگونگی ماجراجویی. شخصیت می تواند به ماجراجویی خود ادامه دهد تا زمانی که شکست بخورد یا خسته شود.

بازیکنان Nine Chronicles می توانند با انجام بازی، ارز دیجیتال Nine Chronicles Gold (NCG) بازی را به دست آورند. NCG را می توان با تکمیل کوئست ها، فروش آیتم های درون بازی یا شرکت در رویدادهای دنیای واقعی یا دیجیتال به دست آورد.


10) Black Eye Galaxy

بازی رایگان Black Eye Galaxy

Black Eye Galaxy یک بازی برای کسب درآمد است که از NFT برای نمایش سیارات و سفینه های فضایی استفاده می کند. این به گیمرها امکان می دهد فضا را کشف کرده و منابع سیارات را استخراج کنند.

فضای واقعیت مجازی نه تنها مهارت های جنگی شما را آزمایش می کند، بلکه به شما امکان می دهد دنیای مجازی را نیز کشف کنید. شما می توانید تمدن ایجاد کنید، مالیات بگیرید و سیارات زمینی را تشکیل دهید. شما حتی می توانید ارزهای سفارشی را برای حمایت از اقتصاد داخلی خود از طریق مکانیک بازی ایجاد کنید. این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا دیکتاتور درونی خود را آزاد کنند و با مشت های آهنین حکومت کنند.

در کهکشان چشم سیاه، هر خوشه ستاره ای یک زنجیره لایه 1 متفاوت را نشان می دهد. بایننس اولین بلاک چین برجسته خواهد بود و بلاک چین های اضافی نیز به دنبال آن خواهند آمد.

این بازی دارای سفینه‌های فضایی و سیارات به‌عنوان NFT بود که به گیمرها اجازه می‌دهد تا ناشناخته‌های بزرگ را کشف کنند. بازیکنان می توانند مرز نهایی را کشف کنند و منابع سیارات را استخراج کنند.


11) Space Misfits

بازی رایگان Space Misf

Space Misfits یک بازی چند نفره آنلاین (MMO) است که در یک جعبه ماسه‌بازی فضایی سه بعدی تنظیم شده است. بازیکنان می توانند منابع دنیای واقعی را استخراج، شکار و جمع آوری کنند. گیمرها می توانند نقشی را که می خواهند در اقتصاد بازی ایفا کنند انتخاب کنند. آنها می توانند بین دزدان دریایی فضایی، تاجر یا معدنچی یکی را انتخاب کنند.

این بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا جهان را کشف کنند، منابع را بیابند، اجزای کشتی ستاره ای بسازند و با بازیکنان دیگر مبارزه کنند. این عناصر منجر به اقتصاد باز در بلاک چین Enjin می شود. این به بازیکنان اجازه می دهد تا آیتم های دیجیتالی را در بازی مبادله کنند.

Space Misfits دارای دو ارز دیجیتال در بازی است. توکن حاکمیت بازی SMCW است که می‌توان آن را با شرط‌بندی، شرکت در مسابقات و رویدادهای بازی و حذف NPC به دست آورد.

SMCW برای سرمایه گذاران بلندمدتی که قصد دارند زمان زیادی را در پلتفرم بگذرانند توصیه می شود. توکن به آنها این توانایی را می دهد که بر محتوای پلتفرم تأثیر بگذارند.

BITS، توکن دوم، می تواند برای خرید NFT ها، دارایی های بازی، مواد معدنی، یا پرداخت هزینه های بازی استفاده شود. بازیکنان می توانند با شرکت در بازی (به عنوان مثال، ماموریت های روزانه، تکمیل وظایف) آن را به دست آورند و جمع آوری کنند. هر دو توکن Space Misfits برای خرید در DEX در دسترس خواهند بود، زیرا بازی فقط در نسخه بتا آن موجود است.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Drag To Verify

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا