اخبار

قیمت بیت کوین: ۱ میلیون دلار! البته باید تا سال ۲۰۲۳ صبر کنید

Yassine Elmandjra، تحلیلگر شرکت مدیریت سرمایه گذاری Ark، که قبلاً پیش بینی جسورانه 1 میلیون دلاری بیت کوین را انجام داده بود، با وجود شرایط مشکل ساز در بازار ارزهای دیجیتال، از نظریه خود عقب نشینی نمی کند.

این تحلیلگر در آخرین اظهار نظر خودگفت که ” اصلاح گسترده بازار دارایی های دیجیتال” برای ETF ها و ارزهای دیجیتال مشکلی ایجاد نمی کند. وی معتقد است “اعمال سیاست های پولی فشرده توسط فدرال رزرو” دلیل اصلی فروش گسترده دارایی های دیجیتالی سرمایه گذاران تا سال 2022 است.

المانجرا، تحلیلگر ارزهای دیجیتال شرکت آرک، به بلومبرگ گفت که علیرغم عملکرد ضعیف قیمت طلای دیجیتال، هنوز فرصت قابل توجهی برای سرمایه گذاری در این صنعت وجود دارد. پیش‌بینی 1 میلیون دلاری کماکان بر جای خود باقی می‌ماند، وی معتقد است که بازار به احتمال زیاد تا پایان چرخه انقباض پولی بهبود می‌یابد و ما در اواسط این دهه روند صعودی دیگری را پشت سر خواهیم گذاشت.

” اگر ما تمامی موارد استفاده از بیت کوین را روی هم قرار دهیم، ارزش ذاتی هر واحد بیت کوین به بیش از یک میلیون دلار تبدیل می شود، که این موضوع میتواند بازار ارزهای دیجیتال را با یک فرصت 28 تریلیون دلاری روبرو کند. در حالی که ممکن است این پیش بینی بسیار خوش بینانه به نظر برسد، اما بسیاری از اینفلوئنسرهای برجسته بیت کوین مانند مایکل سیلر تمایل به حمایت از چنین تحلیلی دارند.”

یاسین المانجرا

در طی چند هفته اخیر افزایش نرخ بهره در ایالت متحده ، افزایش نرخ برابری یورو و دلار و سیاست های مالی فدرال رزرو باعث سکون شدید و منفی شدن شاخص کلی در بازار ارزهای دیجیتال شده است. در زمان انتشار این خبر بیت کوین در محدوده قیمتی 19000 دلار و اتریوم در کمتر از 1300 دلار در حال معامله است.

منبع : uToday

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Drag To Verify

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا