اخبار

بیت کوین (BTC) ممکن است بیش از 2200٪ رشد کند

مدیر بخش سرمایه‌گذاری شرکت مالی Bitwise Investments از هدف قیمتی عظیم خود برای بیت‌کوین (BTC) با وجود ادامه بازار نزولی رونمایی کرد.

در مصاحبه جدیدی با Stansberry Research، مت هوگان، مدیر Bitwise می گوید که بیت کوین می تواند بیش از 2273 درصد نسبت به قیمت فعلی 21062 دلار رشد کند زیرا او معتقد است که بیت کوین به ارزش بازار طلا به بیش از 11 تریلیون دلار نزدیک خواهد شد.

” من فکر می کنم کاملاً منطقی است که باور کنیم بیت کوین می تواند در طول زمان با قیمت نیم میلیون دلار معامله شود. روشی که من این عدد را برای رشد قیمت انتخاب کردم این است که اگر حجم کلی بازار بیت کوین به اندازه طلا باشد، هر بیت کوین حدود نیم میلیون دلار خواهد بود. “

هوگان می‌گوید که ارزش بازار بیت‌کوین را در حال صعود به ارتفاعات بیشتری می‌بیند، زیرا بیت کوین به عنوان دارایی ذخیره‌سازی شده از طلا بهتر است.

” اگر به پنج یا ده سال بعد فکر کنید، آیا بیت کوین می تواند به اندازه طلا حجم بازار داشته باشد؟ من فکر می کنم که پاسخ مثبت است. و این منجر به قیمت نیم میلیون دلار در بیت کوین می شود. آیا به آنجا خواهیم رسید؟ من نمی دانم. اما من فکر می‌کنم که این موضوع در محدوده احتمالات نزدیک است. “

استراتژیست ارشد سرمایه گذاری در Bitwise می گوید که بیت کوین در حال حاضر در “مرحله ارزشیابی” است ، مشابه آنچه که طلا پس از پایان دادن به استاندارد طلا توسط دولت ایالات متحده (یک سیستم پولی که در آن دلار آمریکا قابل تبدیل به یک مقدار ثابت از طلا بود) در اوایل دهه 1970 تجربه کرد .

” [بیت کوین] طلای دیجیتال جدید است. از طلا بهتر است و کاری که طلا تلاش می کند انجام دهد را انجام داده است . می‌توانید آن را سریع‌تر انتقال دهید، جعل کردن آن سخت‌تر است، ذخیره کردن آن آسان‌تر است .

اگر پیش بینی من در مورد اینکه مردم به بیت کوین به عنوان راهی برای ذخیره ثروت در درازمدت فکر می کنند، بیت کوین نیز همان مرحله قدردانی را پشت سر خواهد گذاشت (افزایش قیمت به عنوان پاداش سرمایه گذاران) . این زمانی است که همه به دنبال تصاحب این ذخایر ارزشمند خواهند بود ، زمانی که دنیا متوجه می‌شود که بیت کوین ها با ارزش هستند، زمانی که طمع فروش همه را در بر بگیرد و بیت کوین نیم میلیون دلاری اینجاست.

به همین دلیل است که در 10 سال گذشته بهترین دارایی در جهان بوده است و من فکر می‌کنم پتانسیل بسیار زیادی در آینده دارد، زیرا هنوز افراد بسیار کمی آن را داشته و یا از ارش ذاتی آن مطلع هستند . “

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Drag To Verify

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا