اخبار

شفاف سازی قوانین ارز دیجیتال، خواسته مردم آمریکا است

طبق یک نظرسنجی جدید، تقریباً یک سوم از رای دهندگان واجد شرایط در ایالات متحده هنگام انتخاب نامزدهای انتخابات میان دوره ای 2022 “مواضع سیاستی ارزهای دیجیتال” را در نظر می گیرند.

با توجه به نتایج این نظرسنجی که در ادامه به برسی آن خواهیم پرداخت میتوان گفت که در صورت انتخاب نمایندگان خوش بین و فعال در حوضه ارزهای دیجیتال، سیاست ها و قوانین وضع شده پس از این انتخابات میتواند آینده ارزهای دیجیتال را تغییر دهد.

در نتایج یک نظرسنجی توسط The Harris Poll که از 2029 نفر انجام شد، 57٪ از رای دهندگان احتمالی میان دوره ای می گویند که به احتمال زیاد به یک نامزد سیاسی علاقه مند به به حوضه ارزهای دیجیتال رای خواهند داد. در همین حال 38% از این افراز اعلام کردند که در هنگام رای گیری “مواضع خود را در مورد سیاست ارزهای دیجیتال” در نظر می گیرند.

این نظرسنجی نشان می‌دهد که مقررات ارزهای دیجیتال یک موضوع دو حزبی است، به طوری که 87 درصد از دموکرات‌ها و 76 درصد از رای دهندگان جمهوری‌خواه گفته‌اند که خواهان شفاف‌سازی سیاست های کابینه جدید در مورد ارزهای دیجیتال هستند.

ارزهای دیجیتال برای همه شناخته شده اند

سازمان Grayscale در توضیحات این نظرسنجی نوشت: «رای‌دهندگان و قانون‌گذاران به طور یکسان درباره رمزنگاری شنیده‌اند، و به نظر می‌رسد که از فرصت های قبلی برای کسب اطلاعات در مورد این نوع دارایی استفاده کرده‌اند.

علیرغم اختلافات سیاسی، این نظرسنجی آشنایی گسترده با ارزهای دیجیتال در میان خطوط حزبی و اکثریت جمهوری خواهان و دموکرات ها را نشان داد و مشخص کرد که هردو گروه در خصوص این موضوع که ارزهای دیجیتال آینده امور مالی خواهند بود موافق هستند.

رای گیری زودهنگام برای انتخابات میان دوره ای ایالات متحده در بسیاری از ایالت ها آغاز شده است و تاریخ  8 نوامبر برای انتخابات تعیین شده است. رای دهندگان در این انتخابات به دنبال شفاف سازی درباره قوانینی از جمله سقط جنین، کنترل اسلحه، انتخابات آزاد و منصفانه، اقتصاد و از همه مهمتر “ارزهای دیجیتال” هستند.

جف هاوارد، رئیس بخش توسعه کسب و کار آمریکای شمالی در شرکت دارایی های دیجیتال  OSL، در در مصاحبه اخیر خود گفت :

«فکر نمی‌کنم در این برهه از تاریخ آمریکا ارزهای دیجیتال به روحیه رأی‌دهندگان نفوذ کرده باشد. در هر موضع یا موضوعی، شما با گروه های حامی و یا مخالف مواجه هستید، اما من هنوز فکر نمی‌کنم که ارزهای دیجیتال به خودی خود به عنوان تنها دلیل برای رای دادن یک شهروند اهمیت پیدا کرده باشد.»

در حال حاضر 220 نماینده در مجلس نمایندگان از حزب دموکرات ها هستند ، جمهوری خواهان 212 کرسی دارند و سه کرسی خالی باقی مانده است. همه 435 کرسی مجلس نمایندگان و همچنین 34 کرسی در مجلس سنا در این انتخابات شرکت داده شده اند.

در حال حاضر دموکرات ها با اختلاف اندک کنترل هر دو مجلس را در دست دارند که انتخابات 8 نوامبر به جمهوری خواهان فرصتی می دهد تا پس از آن کنترل هر دو مجلس را تغییر دهند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Drag To Verify

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا