آموزش ایرانکس‌بیت

آموزش بررسی تاریخچه سفارشات و تریدها در ایرانکس بیت

بررسی تاریخچه معاملات یکی از کارهایی است که معامله گران حرفه ای در انتهای هر دوره معاملاتی انجام می دهند. با بررسی تاریخچه سفارشات و تریدهایی که انجام داده اید می توانید برآیند کاری خودتان را بررسی کنید و استراتژی معاملاتی تان را بهبود دهید.

صرافی ایرانکس بیت تمامی سفارشات شما را ثبت می کند و می توانید در هر زمانی، به تاریخچه کل سفارش هایتان (سفارش های انجام شده یا حتی سفارشات لغو شده) دسترسی داشته باشید. در این آموزش، نحوه دستیابی به تاریخچه سفارشات از جمله تاریخچه تریدها، واریز و برداشت ها، خرید و فروش ها و تبدیل ها در ایرانکس بیت را بررسی می کنیم.

مراحل دسترسی به تاریخچه سفارشات

برای اینکه به تاریخچه سفارش هایتان در صرافی ایرانکس بیت دست یابید، مراحل زیر را طی کنید:

  • وارد وب سایت ایرانکس بیت با آدرس (www.iranexbit.com) شده و از بالای صفحه (سمت چپ) دکمه ورود را انتخاب کنید. (نکته: در صورتی که حسابی در صرافی افتتاح نکرده اید، اول مراحل ثبت نام در ایرانکس بیت را طی کنید.)
  • با وارد کردن نام کاربری (ایمیل)، رمز عبور و زدن تیک کپچا، وارد اکانت معاملاتی تان شوید.
ورود به حساب معاملاتی
با وارد کردن ایمیل و پسورد، وارد حساب معاملاتی تان شوید.
  • در صفحه حساب معاملاتی تان، در منوی سمت راست گزینه ای تحت عنوان تاریخچه تراکنش ها وجود دارد. این گزینه را انتخاب کنید.
انتخاب گزینه تاریخچه تراکنس هااز منوی سمت راست صفحه
گزینه تاریخچه تراکنش ها را از منوی سمت راست صفحه انتخاب کنید.
  • زیر منویی باز می شود که شامل گزارشاتی از عملکردهای معاملاتی مختلف شما در ایرانکس بیت می باشد. این گزینه ها شامل “گزارش خرید و فروش“، “گزارشات واریز و برداشت“، “گزارش تبدیل” و “گزارش ترید” شما می باشد. گزینه مد نظرتان را انتخاب کنید تا وارد مرحله بعد شوید.

تاریخچه سفارشات خرید و فروش

گزارش خرید و فروش مربوط به معاملاتی است که شما از طریق بخش خرید ریالی ارز انجام داده اید. در این بخش شما ارزها را از خود صرافی ارز دیجیتال ایرانکس بیت تهیه می کنید و یا به ایرانکس بیت می فروشید. در واقع در این قسمت شخص ثالثی در میان نیست.

با کلیک بر روی “دکمه خرید و فروش” در بخش گزارشات، وارد صفحه مربوطه می شوید. لیستی از خرید و فروش های شما به همراه جزئیات آن از جمله زمان، نام ارز، قیمت ها و وضعیت (انجام شده / لغو شده) در این صفحه آورده شده است.

صفحه گزارش خرید و فروش در ایرانکس بیت
صفحه گزارش خرید و فروش در ایرانکس بیت

در حالت معمولی گزارش 10 خرید و فروش اخیر شما ارائه شده است. با کلیک بر روی کادر مقابل دکمه نمایش در بالای صفحه، می توانید گزارش 25 معامله اخیر، 50 معامله اخیر یا حتی تاریخچه تمام خرید و فروش هایتان را مشاهده کنید.

گزارشات واریز و برداشت

گزارش تمامی واریزها و برداشت هایی که در ایرانکس بیت داشته اید در این صفحه لیست شده است.

با کلیک بر روی دکمه واریز و برداشت در بخش گزارشات، وارد صفحه مربوطه می شوید. لیستی از واریز و برداشت های شما به همراه جزئیات آن از جمله زمان، تاریخ،و وضعیت برداشت و… در این صفحه آورده شده است.

صفحه گزارش واریز و برداشت در ایرانکس بیت
صفحه گزارش واریز و برداشت در ایرانکس بیت

در حالت معمولی گزارش 10 واریز و برداشت اخیر شما ارائه شده است. با کلیک بر روی کادر مقابل دکمه نمایش در بالای صفحه، می توانید گزارش 25 تبدیل اخیر، 50 تبدیل اخیر یا حتی تاریخچه تمام تبدیل هایتان را مشاهده کنید. همچنین با کلیک بر روی دکمه واریز یا برداشت بالای صفحه، می توانید عملیات جدیدی را در این بخش به ثبت برسانید.

گزارشات تبدیل

گاهی پیش می آید که شما می خواهید ارزی مثل TRX را با BNB یا سایر ارزها جابجا کنید. جهت صرفه جویی در زمان و کارمزد، منطقی است که در یک مرحله این ارزها را به یکدیگر تبدیل کنید. اگر در بخش معاملات، تبدیل ارز به ارز انجام دهید، گزارش این معاملات در بخش تبدیل ثبت می شود.

با کلیک بر روی دکمه تبدیل در بخش گزارشات، وارد صفحه مربوطه می شوید. لیستی از تبدیل های شما به همراه جزئیات آن از جمله زمان، تاریخ و وضعیت (انجام شده / لغو شده) و… در این صفحه آورده شده است.

در حالت معمولی گزارش 10 تبدیل اخیر شما ارائه شده است. با کلیک بر روی کادر مقابل دکمه نمایش در بالای صفحه، می توانید گزارش 25 تبدیل اخیر، 50 تبدیل اخیر یا حتی تاریخچه تمام تبدیل هایتان را مشاهده کنید.

تاریخچه سفارشات ترید

امکان ترید ارز دیجیتال در ایرانکس بیت یکی از قابلیت های مهم این صرافی است. در این بخش شما می توانید با استفاده از اردر بوک بایننس، معاملاتی را در حداقل زمان و به صورت مارکت و لیمیت ثبت کنید. دارا بودن امکان سفارش گذاری پیشرفته، از قابلیت های بهترین صرافی های ارز دیجیتال است. تنوع ارز متقابل در بخش معاملات پیشرفته، از نقاط قوت این قابلیت در ایرانکس بیت نسبت به دیگر صرافی های ایرانی می باشد.

اگر معامله ای را در بخش ترید پیشرفته به ثبت برسانید (معاملات انجام شده یا حتی لغو شده)، گزارش این معاملات در بخش گزارشات ترید ثبت می شود.

با کلیک بر روی دکمه ترید در بخش گزارشات، وارد صفحه مربوطه می شوید. لیستی از تریدهای پیشرفته شما به همراه جزئیات آن از جمله جفت ارز، نوع معامله، مقدار و کارمزد معامله در این صفحه آورده شده است.

صفحه تاریخچه ترید در بخش تاریخچه سفارشات حساب ایرانکس بیت
صفحه تاریخچه ترید در بخش تاریخچه سفارشات حساب ایرانکس بیت

از قسمت بالای صفحه می توانید فیلترهایی تعیین کنید که گزارشات را برای دسته خاصی از معاملات فیلتر کند. برای مثال می توانید معاملات بازه زمانی خاصی را بررسی کنید. یا اینکه تمام معاملاتی که بر روی ارز خاصی (مثلا ترون) انجام داده اید نمایش داده شود. در نهایت بعد از انتخاب فیلتر ها بر روی دکمه جستجو کلیک کنید تا نتایج نشان داده شوند.

اگر می خواهید با دسترسی سریع به صفحه ترید پیشرفته متصل شوید، بر روی دکمه ترید که در تصویر مشخص کرده ایم کلیک کنید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Drag To Verify

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا