اخبار

اطلاعیه: توقف امکان برداشت ارز و انتقال آن به کیف پول خارجی به مدت 3 ساعت!

با توجه به اطلاعیه جدید صرافی بایننس مبنی بر توقف امکان واریز به کیف پول و امکان برداشت از کیف پول به منظور بروزرسانی شبکه داخلی و بهبود تجربه کاربری، از ساعت 10:30 دقیقه صبح پنجشنبه 29 اردیبهشت 1401 به وقت ایران، تا حدود ساعت 13:30 همان روز، کلیه امور مربوط به واریز و برداشت در صرافی بایننس، غیر فعال می گردد.

صرافی بایننس در اطلاعیه ای اعلام کرده است که این بروز رسانی حدود 3 ساعت به طول خواهد انجامید و در طی این مدت، هیچ یک از کاربران این صرافی، امکان واریز و برداشت را نخواهند داشت و پس از اتمام بروز رسانی، به طور خودکار دوباره این امکانات فعال خواهد شد.

لازم به ذکر است که کاربران صرافی ایرانکس بیت در طی این مدت همچنان می توانند از کلیه امکانات سایت، به غیر از امکان برداشت ارز و انتقال آن به کیف پول خارجی، همچون واریز به کیف پول، ترید پیشرفته، خرید ریالی ارز، فروش ریالی ارز و… بهره ببرند. لذا اگر قصد انتقال رمز ارز از صرافی ایرانکس بیت به کیف پول خارجی خود را دارید، قبل از بروز رسانی شبکه بایننس آن را انجام داده و یا صبر کنید تا بروز رسانی به اتمام رسیده و سپس دارایی خود را انتقال دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Drag To Verify

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا