استخراج رمزارزها

آموزش استخراج دوج کوین با گوشی موبایل – آیا این کار شدنی است؟

دوج کوین یکی از جنجالی ترین ارزهای دیجیتال است که توانسته به ارزشی بیش از 54 میلیارد دلار برسد. این موضوع باعث شده است که توجه افرادی زیادی به سمت آن جلب شوند و این ارز دیجیتال، در کنار برخی از بزرگ ترین ارزهای دیجیتال، به موفقیت فوق العاده دست پیدا کند. امروزه افراد زیادی به دنبال روشی در دسترس، با کمترین میزان سرمایه برای استخراج دوج کوین هستند؛ استخراج با گوشی موبایل یکی از این روش هاست که می تواند سرمایه گذاری سودبخشی برای شما رقم بزند. اگر به دنبال کسب اطلاعات بیش تری در این رابطه هستید، در ادامه با ما همراه باشید.

ویژگی های استخراج دوج کوین

به طور کلی استخراج ارزهای دیجیتال شامل فرآیند استفاده از کدهای دیجیتالی بسیار پیچیده ای است که برای بررسی تمام اطلاعات واردشده به بلاک چین، تنظیم شده است. هنگامی که ارز استخراج شد، شبکه بلاک چین تمام تغییرات و تراکنش های جدید را در لجر، تائید می کند. این سازوکار برای ایجاد و افزودن ارز جدید به بازار کریپتو، نقش اساسی دارد و در چند سال اخیر، با استفاده از روش های جدید، بسیار آسان شده است.

طیف گسترده ای از ارزهای رمزگذاری شده برای انتخاب وجود دارد، یکی از ارزهای امیدوارکننده که می تواند گزینه خوبی برای استخراج ارز باشد، دوج کوین است؛ اما استخراج Dogecoin چگونه صورت می گیرد؟

بلاک چین دوج کوین، تراکنش ها را به صورت لحظه ای نمایش می دهد و این ویژگی می تواند برای کاربران امکان کسب دوج کوین بیش تری را فراهم کند. استخراج دوج کوین را می توان نوعی قرعه کشی در نظر گرفت، چرا که در هر زمان تنها یک نود یا گره، در آن برنده می شود. علاوه بر این، برنده شدن به دستگاهی که برای استخراج از آن استفاده می کنید نیز بستگی دارد؛ به عنوان مثال اگر از سیستمی استفاده کنید که بتواند سریع تر بلاک جدید را تائید کند، می توانید احتمال برنده شدن خود را بالا ببرید.

ماینینگ دوج کوین
بلاکچین دوج کوین بر پایه الگوریتم اثبات کار است و امکان ماینینگ یا استخراج دوج کوین برای کاربران وجود دارد.

پاداش بلاک در نظر گرفته شده برای استخراج دوج کوین 10000 سکه است، اما نحوه استخراج آن از جهات مختلفی با سایر ارزها متفاوت است. این تفاوت ها عبارت اند از:

الگوریتم

برخلاف بیت کوین که از الگوریتم رمزنگاری SHA-256 برای استخراج استفاده می کند، دوج کوین یک ارز رمزگذاری شده است که از الگوریتم Scrypt برای رمزنگاری داده ها استفاده می کند. همچنین هر دو کوین، برای استخراج از الگوریتم اثبات کار استفاده می کنند.

دشواری

میزان دشواری استخراج دوج کوین در مقایسه با بیت کوین، بسیار کمتر است.

زمان بلاک

بلاک تایم دوج کوین تقریبا یک دقیقه است که نسبت به زمان حدودا ده دقیقه ای بیت کوین، بسیار کمتر است. چرا که کوین های اسکریپت، سریع تر از ارزهایی مانند بیت کوین و اتریوم استخراج می شوند.

پاداش

شما به عنوان یک استخراج کننده می توانید میزان ثابتی از دارایی کریپتو را به عنوان پاداشی برای استخراج هر بلوک جدید به دست آورید. استخراج کننده های دوج کوین، 10000 سکه دریافت می کنند، درحالی که استخراج کنندگان بیت کوین 6.25 سکه دریافت می کنند. با این حال هیچ ضرری وجود ندارد، چرا که ارزش بیت کوین بسیار بیش تر از دوج کوین است.

روش های استخراج دوج
استخراج دوج کوین به روش های ختلف فردی و گروهی قابل انجام است.

روش های استخراج دوج کوین

روش های مختلفی برای استخراج دوج کوین وجود دارد که در ادامه به بیان برخی از آن ها خواهیم پرداخت:

استخراج انفرادی

سولو ماینینگ یا استخراج انفرادی، معمولاً با کامپیوترهای خانگی و لپ تاپ انجام می شود و در آن، استخراج کننده ها ریگ ماینر ارز دوج کوین را می سازند و یا می خرند. در واقع هزینه ساخت ریگ بسیار زیاد و در حدود 500000 دلار است؛ بنابراین اکثر استخراج کننده ها خرید ریگ های پیش ساخته را ترجیح می دهند.

ممکن است شما هم به این نوع از استخراج علاقه مند باشید، اما لازم است بدانید که اخیراً استخراج کننده های زیادی از این روش استفاده می کنند. پس باید خود را برای رقابت با میلیون ها استخراج کننده آماده کنید تا بتوانید سود بیش تری به دست آورید.

ریگ GPU

استخر استخراج دوج کوین

می توان گفت که استخر استخراج به خصوص برای مبتدیان و کسانی که قصد سرمایه گذاری مبالغ زیادی را ندارند، بهترین گزینه است. علاوه بر این پیوستن به سازمان دهندگان استخر استخراج، امکان بازدهی بالاتری را برای سرمایه گذاران فراهم می کند.

یکی از ویژگی های مفید استخر استخراج، امکان اشتراک گذاری قدرت هش است که امکان استخراج سریع تر را برای شما فراهم می کند. همچنین پرداخت های استخر به طور مکرر انجام می شود و این ویژگی، جریان نقدی شما را مختل نمی کند. تنها اشکالی که در پیوستن به سازمان دهندگان استخر وجود دارد، هزینه های احتمالی است؛ با این حال در برخی جوامع استخراج، هیچ هزینه ای از اعضا دریافت نمی کنند؛ بنابراین لازم است که قبل از پیوستن به هر استخری، هزینه و کارمزدهای آن استخر را بررسی کنید.

استخراج ابری دوج کوین

در این مکانیسم می توانید فرآیند استخراج را با استفاده از نرم افزارهای محاسبه ابری انجام دهید. اگر نمی خواهید مبالغ زیادی برای فناوری های جدید استفاده کنید، این روش یک گزینه عالی برای شماست.

در استخراج ابری تنها لازم است که ماشین هایی را از مرکز داده اجاره کرده و از طرف خود استخراج کنید. در این روش، مطالعه دقیق برای انتخاب مرکز داده، از اهمیت بالایی برخوردار است؛ زیرا اگر از مرکز داده ای استفاده کنید که فعالیت آن قانونی نباشد، خسارت سنگینی متحمل خواهید شد.

روش استخراج ابری فقط به افراد حرفه ای توصیه می شود، چرا که این روش از ریسک بالایی برخوردار است. همچنین باید توجه داشته باشید که استخراج های ابری دارای قفل زمان هستند، این یعنی اگر قیمت دوج کوین در طول توافق کاهش پیدا کند، شما همچنان باید هزینه های مربوط به فرآیند استخراج را پرداخت کنید.

دانستید که هر روش استخراج دارای ویژگی های مثبت و منفی است؛ بنابراین لازم است که تمام گزینه های موجود را به دقت بررسی کرده و خصوصیات هر روش را در نظر بگیرید.

راه های به دست آوردن دوج
راه های به دست آوردن دوج کوین، خرید این ارز از صرافی ها، دریافت دوج به ازای خدمات و استخراج دوج کوین می باشد.

آیا استخراج دوج کوین با گوشی امکان پذیر است؟

شاید پیش از این تصور می شد که استخراج Dogecoin یا هر دارایی کریپتویی دیگری با گوشی امکان پذیر نیست؛ چرا که گوشی ها به اندازه کافی برای استخراج ارزهای رمزگذاری شده قدرتمند نیستند. اما امروز با ارتقا سخت افزاری گوشی ها و همچنین طراحی نرم افزارهای مختلف، امکان استخراج ارز دوج کوین با گوشی فراهم شده است. این روش به طور گسترده در دسترس است و به حداقل میزان سرمایه اولیه نیاز دارد، بنابراین افرادی زیادی به دنبال استفاده از قابلیت استخراج دوج کوین با استفاده از گوشی هستند.

نحوه استخراج دوج کوین با گوشی

بسیاری از نرم افزارها، متناسب با سیستم های مختلف گوشی برای استخراج Dogecoin طراحی شده اند. در ادامه با ما همراه باشید تا به معرفی نرم افزارهای آزمایش شده و کارآمد، برای استخراج ارز دوج کوین، به وسیله گوشی موبایل بپردازیم:

CryptoTab Browser

این نرم افزار یکی از اولین مرورگرهای جهان با قابلیت استخراج داخلی است و امروزه از بیش از 200 کشور، 25 میلیون کاربر دارد. با استفاده از کریپتو تب می توانید به محض جمع آوری دوج کوین، ارزهای خود را از حساب تان برداشت کنید و هیچ کارمزدی نپردازید.

DogeCoin Miner

این نرم افزار گزینه خوبی برای شروع کار شماست و برای استفاده از آن تنها به یک گوشی هوشمند یا تبلت اندرویدی نیاز دارید. در نرم افزار DogeCoin Miner می توانید مقدار دقیق دوج کوین ها را در حساب خود مشاهده کنید و بدون پرداخت هیچ هزینه درون برنامه ای، از امکانات نرم افزار لذت ببرید.

Boleh Miner

یکی از سریع ترین و مطمئن ترین نرم افزارهای استخراج ارزهای رمزگذاری شده برای اندروید است و محیطی کاربرپسند و ساده ارائه می کند. با نصب نرم افزار Boleh Miner، تنها پس از چند دقیقه می توانید فرآیند استخراج را آغاز کنید و از امکانات کاربردی آن لذت ببرید.

لازم به ذکر است که تمام نرم افزارهای معرفی شده از استخراج مبتنی بر سرور استفاده می کنند، بنابراین نیاز به نگرانی درباره آسیب به گوشی نیست.

استخراج کردن dOGE با موبایل

جمع بندی

امروزه با توجه به افزایش سودآوری بازار ارز دیجیتال، افراد زیادی به فعالیت در این حوزه علاقه دارند و تمایل دارند شانس خود را در آن امتحان کنند. ارز دوج کوین، یکی از مورد توجه ترین ارزهای بازار کریپتوکارنسی ها است. علاوه بر خرید دوج کوین و سرمایه گذاری روی این ارز، برای به دست آوردن دوج کوین می توانید آن را استخراج کنید.

بسیاری افراد به دلیل کمبود امکانات، با محدودیت هایی در استخراج این ارز رو به رو می شوند، اما معمولاً برای هر مشکلی راه حلی وجود دارد. استخراج Dogecoin با گوشی موبایل، روشی بسیار مفید و ساده است و با استفاده از نرم افزارهای معرفی شده، بدون محدودیت و به طور گسترده انجام می شود. اگر شما هم نرم افزار معتبر دیگری برای استخراج دوج کوین می شناسید، می توانید در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Drag To Verify

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا