آینده رمزارزها

بررسی آینده قیمت رمزارز بیت تورنت (BTT)/ آیا برای سرمایه گذاری مناسب است؟

انقلاب بلاک چین به سرمایه گذاران از حفظ حریم خصوصی و محرمانه بودن ارزهای دیجیتال اطمینان داد. آنها معتقد بودند که این اکوسیستم به اندازه کافی محکم است تا از تراکنش های آنها محافظت کند و آنها را ایمن نگه دارد. در سال 2018، بنیاد ترون این پلت فرم را به دست آورد. با ما همراه باشید تا در ادامه این مقاله به بررسی آینده رمزارز بیت تورنت (BTTC) بپردازیم.

تاریخچه رمزارز BTT

پیمایش در تاریخچه این ارز دیجیتال بسیار قابل اعتماد را می توان به ظاهر یک پروتکل رمزنگاری ردیابی کرد. اگرچه در ابتدا از آن به عنوان یک افزونه برای بیت کوین استفاده می شد‌. اما بعداً در مراحل مختلف با کلیه مجوزها و تأییدیه های جامعه توسعه یافت. رمزارز BTT (توکن بومی بیت تورنت)، به عنوان واحد پولی ابداع شد. تا به بازارها برود و دید همه کسانی را که هنوز به فیات یا دیگر کوین های دیجیتالی مانند بیت کوین، اتریوم وابسته هستند، تغییر دهد.

به عنوان یک توکن کاربردی TRC-10 بر اساس بلاک چین TRON، BTT ویژگی‌های محبوب‌ترین پروتکل‌ها و برنامه‌های غیرمتمرکز در جهان را تقویت می‌کند. برنامه‌هایی که توسط BTT ارائه می‌شوند عبارتند از BitTorrent Speed، BitTorrent File System، DLive و موارد دیگر در خط لوله. از پروتکل بیت تورنت برای اشتراک گذاری و انتقال استفاده می کند. BitTorrent بزرگترین پروتکل به اشتراک گذاری فایل در سال 2019 بود. شبکه TRON از پروتکل (Delegated Proof of Stake) برای امنیت استفاده می کند.

  • موضوعی که بیت تورنت به آن پرداخته است که توسط یک پلتفرم بلاک چین عمومی قوی و با پهنای باند بالا پشتیبانی می‌شود، مشکلات دسترس‌پذیری ایجاد یک مکانیسم اجماع ترکیبی است. BTT مبتنی بر روش‌های رمزنگاری است که به شواهد افشای صفر و ثبات ریاضی کل تراکنش فعال‌شده با بلاک چین متکی است که بدون افشای هیچ داده یا پیامی از طرف دیگر درگیر در تراکنش، بررسی می‌شود. بنابراین ابتدا موانع امنیتی دستگیر می شوند. این اعتبار به توسعه پروتکل Zyro توسط BTT تعلق می گیرد که اتفاقاً جریان اصلی کل اکوسیستم مالی غیرمتمرکز است که روش راه اندازی دیگری در آینده است.
  • این پروتکل نقدینگی را تضمین می کند و معاملات در شبکه را تضمین می کند. این روند قابل درک آن را در مقایسه با سایر پروتکل‌های مالی غیرمتمرکز مبتنی بر اتریوم منحصر به فرد می‌کند و در عین حال راه‌های استخراج زیادی را ایجاد می‌کند. بنابراین، اغراق آمیز نیست اگر از عملکرد توکن های BTT به عنوان کاتالیزور در اجرای قراردادهای هوشمند و انتقال وجه نام ببریم.
  • همه اشتراک گذاری و دانلود فایل توسط نرم افزار BitTorrent Inc انجام می شود. برام کوهن سیستمی را برای به اشتراک گذاری فایل ها با سرعت دانلود سریع تر بدون مشکل کپی رایت برای فایل های بزرگ به مشتریان BitTorrent توسعه داد. این قابلیت همکاری با شبکه های دیگر مانند TRON و بایننس هوشمند را ارائه می دهد. پروتکل Dlive اولین پخش زنده غیرمتمرکز است که توسط این شرکت ارائه شده است.

تجزیه و تحلیل داده های تاریخی رمزارز بیت تورنت

سفر قیمتی BTT با شگفتی ها و پیچ و خم هایی همراه بوده است. در حال حاضر، قیمت بیت تورنت حدود 0.0026 دلار با عرضه در گردش 990,000,000,000 BTT در بازار معامله می شود در حالی که عرضه کل 990,000,000,000 BTT است. ارزش بازار BTT 2,582,525,881.74 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 274,476,447.37 دلار است. به عنوان محصولی از نوآوری غیرمتمرکز بلاک چین، بر اساس تحلیل فنی کارشناسان، آینده برای BTT روشن به نظر می رسد. قیمت بالای تمام زمان ها برای توکن های BTT حدود 0.01426 دلار است.

در حالی که داده‌های تاریخی نشان می‌دهند که BTT در سال 2019 شروع خوبی داشت و BTT روند مثبتی را نشان داد و پس از آن به شدت سقوط کرد و در پایان سال 2020 به 0.0002 دلار رسید. BTT در پایان سال حدود 0.00272253 دلار معامله شد. در حالی که در یک سال سخت در مارس 2020، 0.00013814 دلار را در تمام زمان ثبت کرد. با توجه به بالاترین قیمت 0.01356626 دلار در آوریل سال گذشته به احتمال زیاد قیمت رمزارز بیت تورنت در سال 2022 شروع بسیار خوبی خواهد داشت. بالاترین قیمت در تمام دوران ها برای این توکن حدود 0.01426 دلار است. بیایید پیش‌بینی‌های مختلف قیمت BTT را از کارشناسان بازار بررسی کنیم تا زمان مناسب سرمایه‌گذاری را بدانیم.

پیش بینی آینده رمزارز بیت تورنت BTT

آینده رمزارز بیت تورنت BTT

بازار ارزهای دیجیتال بسیار نوسان است و تغییرات عمده قیمت می تواند در عرض چند دقیقه به دلیل عواملی مانند مقررات، رقابت، ظهور فناوری جدید، تجارت و احساسات بازار و غیره رخ دهد. برخی از پیش‌بینی‌های ارزهای دیجیتال توسط تریدر ها/علاقه‌مندان خبره یا حتی وب‌سایت‌های پیش‌بینی‌کننده ارزهای دیجیتال در مورد نحوه عملکرد بیت تورنت در آینده بر اساس خطرات موجود وجود دارد. طولی نمی‌کشد که قیمت‌های آن در سال‌های آتی بهتر عمل می‌کند و پایگاه کاربر خود را گسترش می‌دهد. مشارکت آن در پروژه‌های مختلف ماجراجویانه مانند BitTorrent Web، BitTorrent Classic، Bittorrent Android می‌تواند اطمینان حاصل کند که میانگین قیمت آن طبق تحلیل‌های بنیادی و فنی کارشناسان صنعت، حرکت خود را حفظ می‌کند.

آینده رمزارز BTT در سال 2022

اگرچه برای پیش‌بینی اینکه آیا BTT از اوج سقوط می‌کند خیلی زود است، اما آنچه واضح است این است که مطمئناً نور در انتهای تونل وجود دارد. پیش‌بینی قیمت بیت‌تورنت همچنان نشان‌دهنده روند مثبت سناریوی همه‌گیر در حال فروکش است که پس از یک سال از مرز 0.0042 تا 0.0050 دلار عبور می‌کند. علاوه بر این، نیمه اول سال جاری رشد سریعی را نشان خواهد داد. قیمت پیش بینی شده بیت تورنت برای نیمه اول حدود 0.0037 دلار است که 85% قیمت فعلی است که توسط احساسات بازار در ماه های آینده تعیین می شود.

آینده رمزارز بیت تورنت در سال 2023

با مطالعه روندهای کوتاهتر و طولانی تر قیمت، BTT به طور معمول هر دو سال یکبار از مسیر خود منحرف می شود. بنابراین، در آینده، به احتمال زیاد پایان سال 2022 یا سال 2023 برای پیش‌بینی قیمت بیت‌تورنت برای افزایش قیمت، به‌ویژه در شرایطی که رقبا به گرما می‌رسند یا بازارها مخفیانه بازی می‌کنند، چندان عالی نباشد. طبق پیش‌بینی قیمت سکه بیت‌تورنت در سال 2023، قیمت آتی بیت‌تورنت در نیمه اول دوباره به 0.0049 دلار کاهش می‌یابد.

آینده رمزارز BTT در سال 2024

با بیان این که امکان افتضاح وجود ندارد و گاوها در بازار کریپتو سوار خواهند شد، یک بار دیگر انتظار می رود که بیت تورنت با عملکرد قیمت بیت تورنت 0.0073 دلار بر قلمرو کریپتو حکومت کند. این معادل همان چیزی است که در پیش بینی قیمت بیت تورنت در پایان سال 2022 نشان داده شد که نشان می دهد BTT دارای پتانسیل کامل نه تنها برای حفظ، بلکه رشد مداوم حتی در شرایط نامطلوب است.

آینده رمزارز بیت تورنت در سال 2025

اگر پروژه BitTorrent در آزمون زمان بایستد و پذیرش انبوه آن تعداد را افزایش دهد، این نوع انتظار خوش بینانه از دو پیش شرط ناشی می شود: 1) BTT همچنان به فراتر از انتظارات ادامه می دهد 2) بازارها به همان اندازه مطلوب باقی می مانند که میانگین افزایش قیمت را به طور قابل توجهی تا 0.0092 دلار افزایش می دهند. با حداقل قیمت 0.0075 دلار، آن را به یک دارایی سرمایه گذاری سودآور برای تجارت طبق پیش بینی قیمت بیت تورنت (BTT) تبدیل می کند.

آینده رمزارز BTT در سال 2026 و سال های بعد از آن

پیش‌بینی‌ها از آن زمان به‌جای بدبینی به سمت خوش‌بینی حرکت کردند. پیش‌بینی قیمت بیت تورنت برای کل این سال کاملاً دلگرم‌کننده است و بیان می‌کند که ممکن است در ماه‌های سپتامبر و اکتبر به حدود 0.0109 دلار و مستقیماً به مرز 0.0097 دلار با حداقل قیمت 0.0091 دلار پس از پنج سال جهش کند. با توجه به اینکه بازار کاملاً غیرقابل پیش‌بینی است، پیش‌بینی قیمت ارز دیجیتال BTT بیشتر یک قمار و شانس است تا یک حدس مبتنی بر داده، پیش‌بینی قیمت بیت‌تورنت BTT می‌تواند مشکل باشد.

طبق پیش بینی آینده رمزارزBTT در سال 2030، پیش بینی بلند مدت قیمت بیت تورنت میانگین قیمت بیت تورنت (BTT) را به 0.076 دلار و حداکثر قیمت مورد انتظار به 0.088 دلار پیش بینی می کند. احتمال اینکه قیمت BTT به پایین 0.073 دلار برسد، پیش بینی شده است.


سوالات متداول

چگونه کیف پول بیت تورنت را نصب کنم؟

انواع کیف پول های شخص ثالث برای ذخیره و ارسال BTT وجود دارد. هنگامی که بهترین کیف پول را جستجو می کنید، گزینه های زیادی از نظر حضانت، سیستم عامل (دسکتاپ، iOS، اندروید) و پشتیبانی محافظ خواهید داشت.

چرا مردم به بیت تورنت اعتماد دارند؟

دلیل اصلی افزایش قیمت BTT اطمینان از عملکرد آن است. یک پلت فرم غیرمتمرکز با سرعت بودن بیت تورنت را به الگوریتم ایمنی اضافه می کند و در نهایت باعث می شود مردم به پلت فرم اعتماد کنند.

آیا می توانم با BTT کسب درآمد کنم؟

در واقع بله. از آنجایی که تنها چند سال از عمر این ارز می گذرد، عملکرد آن کاملاً صعودی خواهد بود، مثلاً حداقل برای 3 سال افزایش قیمت تضمین شده است. حرکت بیت تورنت را می توان بر اساس تجزیه و تحلیل فنی به دقت دنبال کرد. به سرمایه گذاران توصیه می شود که محاسبات خود را به دنبال پیش بینی بازار برای تجارت در BTT شروع کنند. توجه داشته باشید که ارزش شاخص قدرت نسبی (RSI) بالاتر که وضعیت تقریباً بیش از حد فروش ارز دیجیتال را نشان می‌دهد، ممکن است در هر زمان به معکوس شدن قیمت منجر شود. BTT یکی از پروژه های ارز دیجیتال مناسب توسط شبکه TRON است که نقدینگی متوسطی دارد.


توجه کنید که اغلب سرمایه گذاری ها دارای ریسک هستند و صرافی ایرانکس بیت هیچ گونه مسئولیتی در قبال این مقاله نخواهد داشت و جهت تصمیم گیری بهتر می بایست تحقیقاتی کامل و دقیق انجام دهید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Drag To Verify

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا