اخبار

آغاز تبلیغات ویژه Primebox صرافی Huobi Globa به مناسبت روز جهانی زن😍

Huobi Global، یکی از صرافی‌های دارایی دیجیتال در جهان، امروز آغاز تبلیغات ویژه Primebox را به مناسبت روز جهانی زن، که در 8 مارس برگزار می‌شود، اعلام کرد. این تبلیغات از 7 تا 14 مارس ادامه خواهد داشت.

روز جهانی زن فرصتی برای مردم است تا پیشرفت ها و موفقیت های زنان در طول تاریخ را جشن بگیرند و قدردانی کنند. این تبلیغ ویژه برای افزایش مشارکت زنان در صنایع بلاک چین و ارزهای دیجیتال طراحی شده است.

این تبلیغات از یک کمپین منحصربفرد برای افزایش تعامل کاربران استفاده می کند. کاربران این شانس را دارند که 5 نوع کارت را برنده شوند که هر کارت نماینده یک قهرمان متفاوت و دارای یک پیام منحصر به فرد است. کاربران می توانند یک سری کارها را برای برنده شدن کارت های قهرمان و باز کردن جعبه های رمز انجام دهند. مجموع جوایز یک میلیون USDT بین برندگان خوش شانس تقسیم می شود.

Huobi Global برای 5 کارت قهرمان، ماری کوری، کلئوپاترا هفتم، مادر ترزا، فلورانس نایتینگل و مادر archetypal را انتخاب کرد. این چهره ها به دلیل کمک هایشان به جامعه و الهام بخشیدن به زنان جوان برای تحقق رویاها و آرزوهای خود در زندگی انتخاب شده اند.

علاوه بر جوایز میلیون دلاری، به ده کاربر زن برتر در مرحله نهایی این تبلیغات، جوایز شگفت‌انگیز تعلق می‌گیرد. ده کاربر زن با عملکرد برتر دعوت خواهند شد تا NFT ها را بسازند و همراه با پنج NFT کارت قهرمان، این مجموعه را در Opensea به فروش برسانند. بخشی از درآمد فروش NFT ها برای پاداش به برندگان استفاده می شود و بقیه درآمدها به استخر جوایز موجود 1 میلیون دلاری Primebox اضافه می شود.

علاوه بر این، Huobi Global همچنین مجموعه ای از رویدادهای دیگر را برای روز زن راه اندازی خواهد کرد، مانند مسابقه ترید، تبلیغ بازگشت به Huobi Futures ،Huobi Earn Featured، جوایز خوشامدگویی و چهار فعالیت دیگر.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Drag To Verify

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا